Volejte 774 750 110 nebo 775 710 218

Krbová kamna

Krbová kamna Sirius

- se samostatným přívodem vzduchu komínem.

Schiedel nabízí unikátní systém typu vše v jednom: perfektní spojení kamen na dřevo a komína. Dokonalá kombinace technologie odvodu spalin s energeticky úspornými a stylovými kamny na dřevo. Jednoduchá instalace dokonale sladěných prvků nabízí zákazníkovi jistotu provozní bezpečnosti. Naše inovativní technologie moderního a čistého spalování poskytuje ekologické a příjemné teplo. Kamna na dřevo dosahují až 84% energetické účinnosti - více tepla s nižší spotřebou dřeva.

VÝHODY KAMEN

VÝHODY KOMÍNU

Modul KINGFIRE

Frézování komínů je rychlejší a levnější způsob obnovy komína než vybourání stávajícího komínového tělesa a vystavění nového, nemluvě o eliminaci administrativních kroků jako je stavební řízení. Při následné instalaci adekvátní vložky po vyfrézování komína získá zákazník stejnou záruku jako u nového komína. Frézování jednoho průduchu včetně vložkování trvá nejčastěji 1 den a prakticky neomezuje provoz objektu. Cena kompletní úpravy včetně vložkování dosahuje 30-40% nákladů oproti stavění nového komína..

Po vyfrézování komínového průduchu je NUTNÉ komínový průduch opatřit komínovou vložkou z důvodu, že při této činnosti dochází k mírným vibracím a je odebrána část komínového pláště. Důležité je rovněž z hlediska požární bezpečnosti zjištění skladby nosných trámů, aby nebyly posazeny v kapse komínového tělesa, nebo neprocházeli v těsné blízkosti komínového pláště. V tomto případě je nutná trámová výměna, nebo dostatečné odizolování vhodnými materiály.

frezovani

Modul KINGFIRE

frezovani