Volejte 774 750 110 nebo 775 710 218

Nerezové - vícevrstvé komíny

Nerezové - vícevrstvé komíny

Montáže nerezových a vícevrstvých komínů

Stavíme nerezové komíny pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty a kotelny. Je možné je používat pro všechny druhy paliv a typy spotřebičů.

Montáž je bezpečná a jednoduchá, okamžitá připravenost k provozu. Korozivzdornost a vysoká životnost všech prvků. Komín lze provést na vnější i vnitřní části domu. Použití je možné ihned po dokončení.

Příznivě nízká hmotnost, není potřeba žádný základ, dokonale vyřešená tepelná dilatace, rychlý ohřev díky optimální akumulaci a tepelné izolaci.

Optimální proudění, symetrický průřez a hladký povrch, vynesení hmotnosti komínu na vnějším, tepelně nezatíženém plášti, možnost dodatečné přestavby.

Stavíme tam, kde na komín při stavbě zapomněli, nebo stávající komínový průduch je nevyhovující. Komíny je možné kotvit na fasádu, vestavět do objektu, nebo postavit zcela samostatně. Jsou oblíbené pro svůj atraktivní vzhled, kvalitu a bezpečnost.

Pro váš dům ať se jedná o nový moderní rodinný dům, nízkoenergetický, čí pasivní dům, nebo jen částečnou rekonstrukci se stavbou komína budou vás nejvíce zajímat:

Navrhneme pro vás to nejlepší řešení, s ohledem na poměr ceny a kvalitu. Z tohoto důvodů nabízíme a montujeme nerezové komíny hned od několika výrobců:

Partneři

Komínový plášť zhotovíme ve Vámi vybraném barevném odstínu a materiálovém provedení.

Několik z nabízených komínů máme k vidění na naší PRODEJNĚ. Zde je k dispozici prodejce, který se Vám při výběru bude věnovat.

V případě zájmu o nerezový komína doporučuji provést zaměření na místě realizace, případě novostavby dle PD, provedeme Vám návrh, který poté můžeme společně probrat na prodejně, kde je možné Vám názorně ukázat, jak by to u Vás mohlo vypadat, protože volbou nerezového komínu nezískáte jen funkční, spolehlivý a bezpečný prvek vaší stavby, ale je také její estetickou části a podle toho by měl vypadat. Víme, že představit si komín pro laika je těžké, z toho důvodu jsme pro Vás vybudovali prodejnu, kde jsou k vidění různé typy a možnosti instalací nerezových komínů.