Volejte 774 750 110 nebo 775 710 218

Krby a krbová kamna

Krby a krbová kamna

Prodáváme a montujeme produkty především prémiových výrobců a dovozců krbů a krbových kamen. Jdeme cestou kvality, ne příliš širokého sortimentu a kvalitních služeb a servisu, takže na produkty u nás zakoupené či namontované zajišťujeme poradenství, záruční a pozáruční servis a vše nezbytné k bezproblémovému užívání těchto výrobku. V případě instalace Vám také zajistíme vše, co nezbytné k provozu např. přívod externího vzduchu, nehořlavou podložku ( sklo, plech ), kouřovod, revizi spalinové cesty, protipožární bezpečnost apod. Tyto služby nenabízíme na produkty zakoupené u jiných výrobců a na internetu. Často nás osloví zákazník, který si pořídil kamna někde v hobby marketu, nebo na internetu s prosbou o pomoc a mi ho bohužel musíme odkázat na svého prodejce, který o kamnech často neví víc než jejich cenu.

Výběr nových krbových kamen je docela věda a pokud některý z důležitých aspektů podceníte, může se představa domácí pohody, příjemného tepla a praskajícího dřeva snadno proměnit na noční můru. Každý rodinný dům nebo byt má svá specifika a tomu je potřeba přizpůsobit i výběr kamen, ať už z pohledu výkonu, nebo funkce. Mimo vzhledu kamen je nutné posoudit typ kamen, které mohou být konvenční, sálavá, akumulační, kuchyňská, s teplovodním výměníkem apod. Po výběru typu je vhodné zvolit správný výkon, možností připojení externího přívodu vzduchu, odvodu spalin ( horní, nebo zadní ), posouzení vhodnosti spalinové cesty, případně návrhu nové apod.

Pokud se nechcete nabídkou a parametry probírat sami, rádi vám poradíme. Na základě informací od vás či z projektové dokumentace k domu vám doporučíme krbová kamna s vhodným výkonem i dalšími vlastnostmi, která se vejdou nejen do určeného prostoru ale také rozpočtu.

Vybraná kamna zakoupíte v naší kamenné prodejně, můžete si je odvézt svépomocí nebo si je nechat zaslat kurýrem, případně si objednat odbornou montáž krbových kamen.

Jestliže se rozhodnete objednat také montáž krbových kamen, tak vám na ni zpracujeme cenovou nabídku se vším potřebným k instalaci. Po vašem odsouhlasení vám zašleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet objednáme veškerý materiál a po jeho naskladnění se s vámi spojíme a domluvíme konkrétní termín montáže. Druhou část ceny kamen i montáže platíte až po předání kamen k užívání. Při montáži krbových kamen můžete také využít snížené sazby DPH ve výši 15%. Pokud by se jednalo o realizace společně s komínem můžete počítat se slevou či dárkem. V případě zájmu Vám rádi sestavíme nabídku.

Přibližně 25ks z nabízených kamen máme k vidění na naší prodejně

Momentálně pro Vás pracujeme na vytvoření e-katalogu, aby bylo možné vybírat z pohodlí Vašeho domova, prozatím je možné kamna vybírat přes stránky našich dodavatelů, tady je jejich seznam a odkazy na jejich weby.

Stavba krbu