Volejte 774 750 110 nebo 775 710 218

Uvodní strana

Vítejte

Jsme firma s více než 30-ti letou tradicí. Nabízíme služby v oblasti komínů a kominických prací především frézování a vložkování komínů, montáže a dodávky nerezových komínů a kouřovodů, odvod spalin od kondenzačních kotlů, technologických spotřebičů, průmyslového vytápění a realizace kotelen. Montáže a dodávky krbů a krbových kamen.

Všechny naše realizace jsou odborně a do detailů navržené a provedené. Díky více než 30 rokům v oboru, při kterých bylo provedeno každý rok několik set návrhů a následných realizací, jsou naše práce opravdu na velmi vysoké úrovni. Zkušenosti člověk nezíská přes noc, vše je otázka času a množství odvedené práce, které se může projevit i na Vašem projektu. Odborný dohled a profesionální přístup během návrhu a realizace je důležitou prevencí nechtěných a nepříjemných nehod a problémů. Zodpovědný přístup k zásahu Vám garantuje dlouhodobou životnost, plynulý a efektivní provoz bez potřeby nějakých dodělávek a oprav.

Ke všem našim realizací nabízíme pravidelný servis. Ten Vám bohužel nemůžeme po většinu roku nabídnout z kapacitních důvodů na realizace od jiných dodavatelů.

Působíme především ve městech Prostějov, Olomouc, Konice, Tovačov, Přerov, Kojetín, Litovel, Ivanovice na Hané, Vyškov, Boskovice, Blansko, Kroměříž, a v jejich přilehlých obcích. Při větší zakázce jsme schopni cestovat i dále.

Pro všechny, kteří hledají dodavatele pro svůj projekt doporučuji ať před výběrem zváží několik zásadních věcí.